Menü
Kontaktné údaje zoznam želaní Hľadať
Výskum Protefix®

Výskum Protefix®

Pokrok v zdravotníctve a zlepšenie sociálnych podmienok – najmä v oblasti ústnej hygieny, prevencie a poskytovania zubných náhrad – sú nesmierne dôležité vo všetkých krajinách a kultúrach.

Queisser Pharma má v oblasti zdravotnej starostlivosti v spojení so zubnými náhradami za sebou viac než päťdesiat rokov skúseností. Popri vývoji radu výrobkov Protefix  Queisser vyvinul aj paletu fixačných prípravkov pre ťažké stavy čeľustí, ktoré vyžadujú obzvlášť silnú fixáciu na dolnej aj hornej čeľusti. Odhodlaný prístup oddelenia výskumu a vývoja spoločnosti Protefix viedol k vzniku širokého sortimentu výrobkov, ktoré oprávnene a opakovane nachádzajú použitie v zubných ambulanciách a sú pacientom odporúčané.

Tradičným výrobkom v ponuke fixačných prípravkov je Fixačný prášok Protefix, ktorý spolu s Fixačným krémom predstavujú najdôležitejšie fixačné prípravky pre zubné náhrady. Krém ponúkame v troch rôznych vyhotoveniach: Fixačný krém Protefix extra silný, Fixačný krém Protefix s aloe vera a Fixačný krém Protefix mätový. Všetky štyri výrobky charakterizuje spoločná vlastnosť – jedinečná fixačná sila Protefix za mokra.

Na nemeckom trhu je ponuka fixačných podložiek Queisser Pharma bezkonkurenčná. Mäkké Fixačné podložky Protefix sa používajú ako výplň zubných náhrad zospodu a bránia vzniku bolestivých otlakov, napr. u ľudí s problematickým stavom čeľuste alebo pri dočasných zubných náhradách.

Aktívny čistiaci prostriedok  vďaka dostatočnému obsahu aktívneho kyslíku čistí zubnú náhradu nezávisle, dôkladne, rýchlo a bez akéhokoľvek poškodenia materiálu zubnej náhrady. Aj toto je výsledok cieleného smerovania snáh oddelenia výskumu a vývoja Queisser Protefix: jasná a odhodlaná orientácia na potreby zákazníka je štandardom inovatívnych aktivít vývoja výrobkov spoločnosti Queisser.

A to je dôvod, prečo sme s používateľmi našich výrobkov vždy v blízkom kontakte – napokon práve a jedine oni dokážu kvalitu našich výrobkov pravdivo a autenticky zhodnotiť.